ZİRAAT VE HALK BANKASI ÇORUM DODURGA, OĞUZLAR, İSKİLİP, BAYAT, UĞURLUDAĞ ŞUBESİ ZİYARET EDİLDİ

ZİRAAT VE HALK BANKASI ÇORUM DODURGA, OĞUZLAR, İSKİLİP, BAYAT, UĞURLUDAĞ ŞUBESİ ZİYARET EDİLDİ

  • 11 Ağustos 2023, 11:25
  • 779 görüntülenme
  • 2 dk tahmini okuma süresi

Sendikamız Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Bölge Başkanı Ömer Rıdvan Yiğit, İstanbul Avrupa Bölge Başkanı Dr. Mümin Evren, Bursa Bölge Başkanı Mehmet Kop, Ziraat Bankası Çorum Dodurga Şubesi, Oğuzlar Şubesi, İskilip Şubesi, Bayat Şubesi,  Uğurludağ Şubesi ile Halk Bankası İskilip Şubesi, Bayat Şubelerinde Şube Yöneticileri ve Üyelerimizi ziyaret etti.

Yiğit, Evren ve Kop, ziyaret ettikleri şubelerde görev yapan Şube Müdürleri Sayın Hüseyin Gürhan Davun'a, Sayın Rıza Uysal'a, Sayın İsmail Yelmenoğlu'na, Sayın Mehmet Zeki Aydoğan'a, Sayın Kenan Börekçi'ye, Sayın Sefa Kaya'ya, Sayın Kemal Acılıoğlu'na ve üyelerimize Genel Başkanımız Ahmet Eroğlu'nun selamlarını iletti. 

Yoğun mesaileri esnasında üyelerimizle birebir temaslarda bulunarak sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi veren Yiğit ve beraberindeki Bölge Başkanları, gündeme ait konular, soru ve sorunlar üzerinde konuştu, beklenti ve önerilerini dinledi, görüş alışverişinde bulundu.

Yiğit ve Bölge Başkanları, "Yoğun çalışma temposu içerisinde bize zaman ayıran, Şube Müdürlerimiz ile Değerli Üyelerimize, samimi sohbetleri, güler yüzleri ile Sendikamıza vermiş oldukları destek ve ilgiden dolayı şahsımız, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Eroğlu adına teşekkür ederiz." dedi.